piątek, 12 listopada 2021

 Witajcie .Ostatnio nawet trochę się poruszałam .Pisałam ze we wtorek byłam na spacerku . W środę kolejny raz już trzeci z siostrą i siostrzenicą byłam na basenie . Basem mam całkiem blisko ot krótki spacerek ale fajnie jest pojechać samochodem . Po basenie jest się zmęczonym rozgrzanym itp i lepiej jest wtedy wracać samochodem . Choć jak kiedyś chodziłam na basen który był dalej to nie miałam wyjścia i do domu na piechotę wracałam .Kolejną porcję ruchu miałam dzisiaj  . Byłyśmy całą ferajną czyli wszystkie siostry i siostrzenica  na takich łózkach do ćwiczeń . Fajna sprawa .jest ich sześć i każde Inne ćwiczenia robi.  Ja  pierwszy raz na czyś takim byłam a siostry już kiedyś były .Dlatego tez wam się chwale i pisze bo to ciekawa rzecz .Zdrowy Ruch- studio ćwiczeń w Olsztynie a w nim 6 urządzeń czeka na Was by zrobić masaż pleców, masaż brzucha, spięcia brzucha, ćwiczenia z ciężarkami , ćwiczenia na pośladki i talię.

Bardzo kameralne studio w ciągu 1 godziny maksymalnie ćwiczy 6 osób.Ćwiczenia są adresowane do grupy wiekowej od 15 lat - 65+,
a to wszystko przy muzyce relaksacyjnej. Pomożemy Ci przy problemach z :
👍kręgosłupem
👍kolanami
👍rwą kulszową
👍szyją
👍metabolizmem
👍stawamiNowoczesne i skuteczne ćwiczenia dla
każdego.
Pomożemy Ci przy :
👍ból kręgosłupa,
👍bóle stawów obwodowych: kolan, bioder, barków,
👍zmiany naczyniowe: żylaki, pajączki czy opuchlizny,
👍zaparcia, hemoroidy,
👍nadwagę, cukrzycę,
👍podniesiony poziom cholesterolu,
👍wysiłkowe nietrzymanie moczu
albo po prostu potrzebujesz chwili oddechu i relaksu w codziennym zaganianym życiu.https://studio-rehabilitacji-i-modelowania-sylwetki.business.site/?hl=pl5 komentarzy: