piątek, 26 listopada 2021

 Witajcie  Ostatnio chodzę na spacerki po mieście ale nie muszę iść na spacerek natknąć się na plac budowy remonty .Jak robili  pierwsze linie tramwajowe to one były daleko  ode mnie . Teraz gdzie nie pójdę  czyli do kościoła ,  przychodni czy na świetlice itp  to tam  jest  plac budowy Oczywiście   aparat poszedł w ruch i fotki są tych remontów .Ludzie narzekają że jest gorzej niż przy poprzedniej budowie torów bo cały Olsztyn w remoncie ciężko się jeździ .Nie tylko samochodami ale też autobusami bo ciągle zmiany przystanków . Trzeba pilnować komunikatów bo ostatnio mama czekała na autobus a przez remont zmienili mu trasę. Na koniec takie oto dwa zdjęcia . Na fejsie polubiłam grupę Pstryk z Olsztyna . Fajne zdjęcia miasta robią . Nawet dzięki nim odkrywam nieznane mi miejsca . Ktoś ostatnio wrzucił zdjęcie zrobione z wysoka czyli z któregoś piętra szpitala dziecięcego .Niedaleko mnie jest szpital dziecięcy a potem szpital wojewódzki  .Patrzę oooo  moje osiedle mój blok . Tak wiec zrobiłam zdjęcie zdjęciu w komputerze i nawet pokazałam  gdzie jest mój blok .Tak wiec tam sobie mieszkam i nawet z tej mam okna moich pokoi .

6 komentarzy:

 1. Cóż... miasto jak miasto. Uważam tylko, że za dużo tych miejskich remontów dróg, mostów, itp. U nas też Koszalin cały przekopany, autobusy jeżdżą innymi trasami i w ogóle trudno się odnaleźć. Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Basieńko, chyba jakaś plaga remontów, u mnie też ulice pozamykane, objazdy, można się zgubić we własnym mieście:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu remonty to teraz prawie w każdym większym mieście, ale potem będzie super.
  Fotki jak zawsze fajne a spacerki fajna rzecz, nie rezygnuj z nich nawet jak kiepska pogoda!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. To zupełnie jak u mnie w mieście - też mnóstwo remontów. Jeszcze trochę i tramwaje będą jeździły objazdami objazdów...

  OdpowiedzUsuń
 5. No faktycznie nieźle rozkopane :) W Szczecinie nie jest dużo lepiej, też prawie same objazdy i ciężko gdzieś dojechać :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To tam mieszkasz? super :-) fajnie, że jest działka i można skorzystać z uroków i miasta i wsi :-) Wyjeżdżam do sanatorium w góry, ciekawe, czy tam też budują? Buziaki. ps o jeszcze karteczki świąteczne pokarzę na blogu. Napracowałam się,że hej, bo dużo ludzi mi pomagało, to chociaż tak się odwdzięczę :-)

  OdpowiedzUsuń