wtorek, 11 kwietnia 2023

 Witajcie Już po świętach . Jak wam minęły ?  My z mamą w pierwszy dzień sam zjadłyśmy śniadanko a po mszy do siostry poszłyśmy . Nie prawda nie poszłyśmy zostałyśmy zawjezione . Najpierw umówiłyśmy się jak wrócimy z mszy i się ciut ogarniemy weźmiemy co my wziąć to zadzwonimy po Juleczke i nas zawjezie   . Msza była dłuższa bo był chrzest i ledwo do domu weszłyśmy a tu siostrzeniec przyszedł .Skoro on też jechał to po co miała Julia z domu, jechać . Musiał wiec troszkę poczekać  . Tak wiec pierwszy dzień u siostry bliźniaczki z jej  rodzinką spędziłyśmy . Pyszności narobiła tylko tylko nie było miejsca na wszystko w żołądku . U nas w rodzinie nie ma dzieci wiec już nie ma tradycji stukania się jajkami czy innych oraz dyngusa. W drugi dzień było tak pięknie ze po 14 pojechałyśmy z mamą na cmentarz .Na cmentarzu byłyśmy ponad 3 godziny . Taki pożyteczny spacerek .Do domu dotarłyśmy po 18 i tak minęły nam święta


5 komentarzy:

 1. Same pyszności, święta udane .U mnie jedno swieto syn z rodziną i dwoma brzdącami.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety chorowałam w święta, więc było nieciekawie (nadal nie czuje się dobrze).
  Pozdrawiam, Basieńko.
  Małgosia X

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu ważne że nie siedziałyście cały czas za stołem, bo ileż można zjeść ??? Dlatego nie przepadam za tymi Świętami, bo zbyt krótkie są.
  U nas też brak małych dzieci to i tradycji świątecznych nie ma. Urobi się człowiek przed tym Świętami jak głupi , ale fakt jest tez taki że to jedna z niewielu okazji w Roku kiedy dokładni sprzątamy !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie zastawiony stół i śliczne świąteczne ozdoby ! U mnie było mniej na stole, ale i przy stole było nas mniej :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Basieńko!
  Pyszności przygotowała Twoja siostra na święta wielkanocne. To takie miłe gdy rodzina spotyka się przy stole.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń