wtorek, 18 lipca 2017

Miły czas

Witajcie . Ja wakacje  urlop mam cały rok . By dni ne były szare nudne staram się czasami gdzieś wychodzić oraz cieszyć się drobiazgami . W czwartek mama  jak wracała z zabiegu przeczytała  ze w parku blisko wieczorem coś będzie. Pogoda była ładna to poszłyśmy . Coś tam dla dzieci się odbywało jakieś warsztaty cyrkowe wiec nie zainteresowało nas . Za to miałyśmy fajny spacerek po  parku . Ja czasami w nim bywam a mama dawno nie była to się dziwiła jak się zmienił. W piątek było bardzo babskie przedpołudnie bo byłyśmy buszowałyśmy po sklepach. Byłyśmy w normalnych sklepach bo mama chciała sobie kupić torebkę ale jak na nasza kieszeń to ceny straszne . Poszłyśmy jak to mama mówi do peweksu czyli do ciucholandu i tam zaszalałyśmy . Kupiłyśmy sobie bluzki torebki . Super zakupy były . Wieczorkiem na weekend  wybyłyśmy do domeczku .A tam  zakwitły już moje ulubione nasturcje . Było oplanko i spacerek do lasu. W niedziele  dojechała siostra z siostrzenicą . Pogoda się  trochę  zepsuła  więc siostra łapała słoneczko miedzy chmurkami oraz grałyśmy sobie w gry słowne Po powrocie  do domu dalszy ciąg miłych chwil bo  wczoraj  na jeden dzień przyjechała mamy znajoma która daleko mieszka i rzadko się widują

6 komentarzy:

 1. Basiu fajnie spędzasz czas czy to z Mamą, siostrą, czy ze znajomymi. A tych wakacji przez cały rok to Ci zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, cieszenie się drobiazgami to bardzo dobra cecha charakteru. I Ty ją posiadasz. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Basieńko, nasturcje wyglądają jak małe słoneczka. Zarażasz mnie swoją radością.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu bliskość natury daje wiele radości i dlatego ciesz się kiedy możesz przebywać w tak pięknych miejscach.
  najważniejsze, że zakupy były udane, nie ważne w jakim sklepie robione :)
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie spędzasz czas :) Spacerków to troszkę zazdraszczam, bo ciągle mi na nie brakuje czasu :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię nieco pikantny smak nasturcji - jadłaś je kiedyś?

  OdpowiedzUsuń