środa, 15 listopada 2017

Niebo i klucze

Witajcie . Oto takie wieczorne  niebo . Lubie  takie niebo .Lubie też zanudzać was historyjkami z życia . Moja  mama  ma już  troszkę lat . Jak na swój  wiek  w miarę dobrze się trzyma ale czasami denerwuje  ją jak coś zapomina . Ostatnio podniosła się na duchu że nie tylko ona czegoś zapomina .Dzwoni do drzwi sąsiadka że sąsiad  naprzeciw  nas  zostawił klucze w skrzynce na listy . Mama  jakiś ich telefon miała ale okazało się że to stacjonarny . Skoro nikogo nie było w  domu to nikt go nie odebrał . Już piszemy kartkę ze  klucze są u nas a tu sąsiad idzie . Spotkał tą sąsiadkę  co wiedziała o kluczach wiec mu powiedziała. Ale tak zostawić w skrzynce to i odrazu wiadomo czyje to są i można łatwo się wkraść . Jak to trzeba uważać . Mamie to się czasami zdarzało  w drzwiach  zostawić i jakiś sąsiad szedł to zadzwonił do drzwi że klucze  są w zamku.

7 komentarzy:

 1. Basiu, wieczorne niebo jest przepiękne.
  Oj, mi też często zdarza się zapominać o tym i owym.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcie. Uwielbiam podziwiać przeróżne zachody słońca :) Fajnie, że masz wokoło takich dobrych sąsiadów, co sobie nawzajem pomagają. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdemu może się coś takiego przytrafić, pamiec niestety człowieka czasem zawodzi, najważniejsze żeby zawsze wszystko się dobrze kończyło :) A niebo piękne mieliście...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcie super, lubię takie zachody :) A zapominalski to jest chyba każdy z nas, no a ja na pewno - haha :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu! Niebo Przepiękne i takie tajemnicze, A zapomnieć czegoś to każdemu z nas się zdarza - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 6. Z moją pamięcią też bywa kiepsko!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio zostawiłam w jednym ze sklepów w centrum handlowym zakupy, które wcześniej zrobiłam. Co ciekawe, sprzedawczyni z tego sklepu też "zapomniała", że schowała je na zapleczu i udawała, że nic o nich nie wie.

  OdpowiedzUsuń