niedziela, 15 września 2013

Co z tym zrobić ??

Witajcie . Dziś mam do was Pytanko . Co z tym zrobić !!!???? Wiecie ja   do robienia kartek  używam  sztucznych  kwiatków .Rozkładam je i borę  tylko płatki a środki i inne części zostają . Kiedyś to wyrzucałam . Jednak   pomyślałam  że może się do czegoś przydać i zaczęłam je zbierać. Tak mam sporo takich rzeczy  co może kiedyś się  przydadzą. Myślałam myślałam i nić nie wymyśliłam co z tym  zrobić.  Może  wy macie  jakiś pomysł ?? Może coś wam  świta widząc to i myślicie  oo ja to bym zrobiła to .Może którejś z was by się to  przydało .

8 komentarzy:

 1. Nie mam pojęcia Basiu, ale pozdrowienia przesyłam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Basieńko; jesteś bardzo kreatywną osobą i wiem że rozdysponujesz swoje skarby:))
  Podpowiem że niektóre z tych elementów przypominają gwiazdeczki może zrobisz z nich tzw bombkę "jeżyka" ?
  Żółte środki od rumianków można nożyczkami poskracać o tą nóżkę i spokojnie mogą być środkiem jakiegoś jesiennego asterka;)
  pozdrawiam wrześniowo:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Basieńko ,a może pomaluj na złoto lub srebro i porób z tego różne ozdóbki świąteczne ,wtedy kształty i wzory mogą być nie określone.A z tego co widzę wyszło by kilka fajnych bombek ,wystarczy tylko kupić odpowiednie kule i ponaklejać jakieś wzory:)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie wyrzucam takich elementów. Niektóre z nich wyglądają jak kwiatki. Możesz je pomalować i nakleić warstwami. A te żółte środki użyj do dekoracji jak półperełki. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. ludzie kreatywni wiedzą co z tym zrobić ja bym nie maiła pojęcia bo jestem kiepska w te klocki

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm no tak patrze bardzo ładne kształty zostały może spróbować użyć je jako stempelki, ale również popieram dziewczyny wyżej że Ty jako osoba kreatywną na pewno coś wymyślisz :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Niektóre z tych elementów można wykorzystać przy robieniu kwiatów z bibuły. Resztę można pomalować i coś nimi udekorować :)

  OdpowiedzUsuń