piątek, 17 lipca 2020

Witajcie W tym tygodniu tez się u mnie ciut działo . W poniedziałek było buszowanko po dużym sklepie . Sklep troszkę daleko więc z dojazdem i z powrotem to było kilka godzin . W domeczku nad jeziorkiem   jak byłyśmy poprzednim razem to troszkę tam ogarniałyśmy .Wiedziałyśmy że kiedyś zostaną wymienione wersalki . Siostrzenica w internecie znalazła oddam za darmo i wzięła. Na tarasie wersalka jest bardzo stara . Domek mamy z 20 lat a ona kupiona z domkiem .w Kuchni też stara nasza tez około 20 lat ma .Ostatnio kupiłyśmy nową  ale tylko jedną .Tak wiec troszkę rewolucji było i mamy ciut nowsze w kuchni i pokoju . Jedna z pokoju poszła na taras.W środę właśnie do domeczku pojechałyśmy i pierwszy raz zobaczyłyśmy .Siostrzenica bez nas je tam wstawiała . Była  siostra siostrzeniec , chłopak siostrzenicy i jego kolega  . Czyli w tyle osób to sprawnie im to poszło.Jak przyjechałyśmy to jednak w pokoju odwrotnie postawiłyśmy te wersalki.. A tak to łapałam słoneczko bo było całkiem ciepło .Zdjęcia kwiatkom robiłam i pod wieczór poszłyśmy na mały spacer . W czwartek pogoda się zepsuła więc w domeczku ogarniałyśmy i wieczorkiem wróciłyśmy do domu . Buuu tylko ze akurat w deszcz. Chyba uciekłyśmy przed ładną  pogoda bo dziś już cieplej. Ale na dworze byłyśmy i parę drobnych spraw załatwiłyśmy

pokój wcześniej 

kuchnia wcześniej 

taras 

teraz

kuchnia


taras 

przestawione 


9 komentarzy:

 1. Fajna metamorfoza domku, a kwiatuszki śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kwiatuszki, piękna Ty i super zmiany w doeczku. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie zmienić coś od czasu do czasu. A pogoda w tym roku ciągle płata figle:)
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre zamiany. Pogoda w Polsce nie rozpieszcza

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabawne zajęcia zmieniają położenie mebli, dzięki czemu nie są nudne. Naturalna sceneria na tym zdjęciu jest również zabawna.
  Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie kanapy zasłużyły już na wymianę! Teraz super się wszystko prezentuje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne przemeblowanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przemeblowanie to fajna rzecz :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale pięknie u Cibie Basiu. Jak miło odpoczywać w takim miejscu. Właśnie myślałam ostatnio o Tobie :-) Chyba Cię ściągnęłam myślami, że do mnie zajrzałaś. Wielka radocha dla mnie :-) uściski serdeczne :-))

  OdpowiedzUsuń