sobota, 22 listopada 2014

Spotkanie klubowe Ozdoby świąteczne i nauka tańca

Witajcie .Jednak  wczoraj odwołałam spotkanie kulinarne . Organizm  mój  się zbuntował po zbyt częstych spotkaniach .Miałam wysokie ciśnienie co mnie zmartwiło . Odpoczywam więc by być dzisiaj na spotkaniu klubowym .Tak mi się na nie spieszyło że prawie  obudziłam Karolinkę  że już prawie czas iść na przystanek a  ona nie jest u mnie . No tak umówiłyśmy się na 11 ,30 a ja do niej wydzwaniam  z przerażeniem o 10, 20. Tak mi się pomieszało .Spotkanie było bardzo fajne .Robiliśmy ozdoby  na święta z szyszek i  korków . Niestety nie udało nam się ich skończy bo spotkanie było tylko do 14. Potem mieliśmy kolejne spotkanie w ramach jakiegoś projektu   zajęcia  ruchowe .Uczyliśmy się dzisiaj tańczyć cza cze czy cha che orany jak to się pisze . Oraz Walca angielskiego .Zastanawiałam sie z kim będę tańczyć wszyscy wysocy to mi nie wygodnie . Jeden kolega niski  to nie słyszy to mi będzie trudno mu tłumaczyć a drugi nie widzi to mi też będzie ciężko  . Zresztą najlepiej jak w parze jest osoba głuchoniewidoma oraz wolontariusz .Przyszła jednak z mamą  Majeczka nasza najmłodsza wolontaruszka i z nią tańczyłam .Wiedziałam kogo wybrać do pary bo Majeczka  ten taniec uczyła się w szkole wiec go znała i było nam łatwiej  tańczyć. Oj szybki  i męczący jak dla mnie był ten taniec choć fajnie się go  tańczyło . Na koniec to już spokojny walc angielski był . Wracając do domu  zmęczona mowie Karolince nawet gdyby jechał mój autobus nie biegnę nie mam siły.Jedzie mój autobus a my jeszcze daleko od przystanku więc nie biegnę. Idziemy powili a on sto  stoi stoi iii  zdążyłyśmy nie biegnąc na niego . Ha ha  Wiedział ze zmęczona jestem    to poczekał na  nas.

10 komentarzy:

 1. Wciąż Ci zazdroszczę tych kreatywnych spotkań :) A kierowca bardzo miły, że poczekał :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z korkowymi choinkami - skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu, tyle masz rozrywek i ciekawych spotkań, że tylko CI pozazdrościć. Skąd Ty bierzesz na to wszystko siłę? No i na dodatek nawet autobusy na Ciebie czekają, nieźle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To miło, że autobus poczekał :) Fajne macie spotkania w waszym klubie, a niedługo już święta, to sobie odpoczniesz :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! Dzień pełen wrażeń! Choinka z korków bardzo mi się podobała. :) W pierwszej chwili na zdjęciu nie rozpoznałam z czego została zrobiona. A kierowca bardzo miły, że poczekał :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miło spędzasz czas. Choinka bardzo pomysłowa

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, Basiu, skąd tyle korków. Ja zbieram, i zbieram, i chyba nawet połowy nie mam tego, co Wy tam na stole. Czasem te najbardziej męczące spotkania dają najwięcej radości i satysfakcji- wspomina się je bardzo długo ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. piękny i pełen atrakcji dzień

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale się u Ciebie dzieje dużo :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. faktycznie, dwa spotkania jednego dnia mogą wykończyć. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń