poniedziałek, 21 października 2019

Koncert papieski

Witajcie w niedziele byłam na koncercie papieski  . Koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II, w roku 40. rocznicy Pierwszej Pielgrzymki do ojczyzny.Koncert “Wstańcie, chodźmy!” w wykonaniu zespołu „MOCNI W WIERZE” ma charakter dziękczynny. To wyraz wdzięczności za kanonizację papieża Polaka - Jana Pawła II – honorowego mieszkańca Olsztyna. To muzyczne spotkanie ma przybliżyć przesłanie papieża wzywającego do bycia świętym. Podczas koncertu przywołane zostaną teksty przemówień Jana Pawła II wygłoszone podczas jego wizyty w Olsztynie.http://www.mocniwwierze.pl/5 komentarzy:

 1. A u nas w kościele w tym roku nie było nawet akademii z tej okazji...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno się nie widziałyśmy, jak miło Cię zobaczyć. Byłam z mamą zobaczyć naszego kochanego Jana Pawła II. Dooglądałam w tv bo nie sposób się było tam dostać, tłum szalał. To były jeszcze czasy umęczonego przez komunizm narodu. Ty pewnie też pamiętasz, Basiu? I chyba wtedy Papież powiedział' Niech stąpi duch twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi. Naród zawrzał :-D No ciekawe, co by teraz powiedział? Uściski Basiu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu, na pewno koncert przyniósł wiele wrażeń.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Koncert musiał być cudowny. U nas w tym roku jakoś mało się słyszało, że coś będzie na rocznicę. Sami zaś dawno nie byliśmy na żadnym koncercie.

  OdpowiedzUsuń