środa, 23 sierpnia 2023

Spacer nad jeziorem

 Witajcie . Dziś był spacerek nad jeziorko ale bez pływania . Byłam z Hanią nad jeziorem Ukiel . Z jednej strony jest  plaża miejska na której już byłam i obfociłam ją. Z drugiej strony jest 

CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE „UKIEL

Część główna CRS „Ukiel” znajduje się przy ul. Kapitańskiej. Tam jest zlokalizowany Kapitanat, a w nim cała administracja Centrum, posterunki policji i straży miejskiej, punkt medyczny, centrum monitoringu oraz sala konferencyjna. Na parterze budynku znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego dysponująca ponad 200 różnego rodzaju jednostkami pływającymi, które mogą zabrać na pokład jednocześnie 668 osób. Wśród nich są m. in.: łodzie żaglowe Omega, łódź kabinowa, kajaki (1-os., 2-os.), kanu (3-os. i 4-os.), rowery wodne (2-os.), łodzie wiosłowe (5-os.), deski z żaglem, kitesurfing, skutery wodne (2-os.).
Przy Kapitanacie na molo była ciekawa wystawa fotografii .Wystawa w CRS Ukiel to sto wielkoformatowych fotografii z dwóch kategorii: Człowiek i Przyroda. Autorami są byli i obecni członkowie Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego Blur oraz osoby, które podczas trzynastoletniej działalności w znaczący sposób ze stowarzyszeniem były lub są związane. Pojawią się wśród nich najbardziej znane nazwiska z lokalnego świata fotografii, a interpretacja prostych, jak by się mogło wydawać, tematów z pewnością niejednokrotnie zaskoczy i zachwyci.

5 komentarzy:

 1. Piękne miejsce. Super ten festiwal fotografii można spacerować i podziwiać piękne fotografie. Miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Woda w taki letni upalny dzień to jest to.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny spacer Basiu, super widoki. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjemne miejsce. I można z tego co widzę robić różne rzeczy na jednym terenie.

  Pozdrawiam!
  Mozaika Rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne macie jeziorka i całkiem fajnie zagospodarowane :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń