środa, 27 sierpnia 2014

Plakietki festiwalowe

Witajcie. Dziś też wspomieniowo  . W czasie sprzątania znalazłam plakietki z naszych festiwali .Teraz wszystkie mam  w jednym miejscu . Takie oto plakietki miałam na festiwalach . Zdjęcia wstawione  Od najstarszej  do teraz. Dopiero zobaczyłam  ze jednej nie zrobiłam zdjęcia więc zrobiłam jej skan.Tak jak wczoraj wspominałam potrzebuje mebli właśnie też na takie pamiątki .
tera

11 komentarzy:

 1. Fajne pamiątki i pewnie dużo wspomnień :) Niestety, jak się zbiera przydasie i pamiątki to miejsca bardzo szybko zaczyna brakować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne te plakietki, na pewno na długo zachowasz wspomnienia

  OdpowiedzUsuń
 3. na takie wspomnienia trzeba znaleźć odpowiednie miescje

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiątek przybywa, a ja się nie mieszczę z nimi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydałaby się starodawna walizka albo kuferek babciny, Basiu, na pamiątki. Też mam z nimi problem, a że jako szewc bez butów... a krawiec bez guzików... to lądują w pseudo-szufladach z kartonów po bananach, bo mocne, a te do pawlacza... ;)

   Usuń
 5. Ależ masz, Basiu, plakietek pamiątkowych :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo tego Basiu a każda z nich to piękne wspomnienia. Na pewno coś wymyślisz żeby je wyeksponować. Przesyłam buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładna kolekcja, widać, że aktywna jesteś :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dość,że ładne to jeszcze świetna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ tego jest,Basieńko to są najmilsze pamiątki,koniecznie znajdź im jakieś mieszkanko np. w postaci jakiegoś kuferka czy innej skrzyneczki.Ewentualnie możesz zrobić jakiś album i tam je umieszczać .Buziole kochana:)

  OdpowiedzUsuń