czwartek, 14 sierpnia 2014

Puzzle 3D

Witajcie  w chłodniejszy dzień .Jesienią kilka domków nad jeziorem w tym tez nasz zostały okradzione . Co zz tego ze do ośrodka jest brama ale dla złodzieja to nie przeszkoda.Jeszcze jakiś sąsiad nocował to przepłoszył . Nam to zabrali żelazko  odkurzacz i jakieś drobne rzeczy. Dopiero teraz jak czegoś potrzeba to odkrywamy ze nie ma . Na półce  z książkami też jakoś pusto bylo . Zastanawialiśmy się co książki wzięli czy co. Przejrzałam je i  tak jak by żadnej nie brakowało. Ostatnio robiąc tam  porządki przed przyjazdem gości odkryłam czego nie ma .Już wcześniej zauważyłam leżące  kawałki puzzli .Teraz je chciałam  schować i ooo a gdzie pudełko .Ukradli nam takie fajne puzzle.Kiedyś znajoma jak  była tam nad jeziorkiem  to  pogoda im nie dopisała i właśnie ułożyli te puzzle.Zdjęcia  zrobiłam na pamiątkę bo  kiedyś się puzzle rozwalą. Puzzle rozwaliły  schowałyśmy je no i  już po puzzlach . Dobrze że chociaż zdjęcia zostały .

10 komentarzy:

 1. Łał, ale ładne puzzle :) Ktoś się napracował, szkoda że ich już nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 2. oj Ci złodzieje, to jest straszne, że tak robią

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie widziałam puzli 3D, fajne to jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite, kiedyś widziałam w sklepie, ale się nie skusiłam, teraz mam motywację. Na złodziei szkoda słów, obrzydliwe jest to co robią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie widziałam takich puzzli, świetne są

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy takich nie widziałam,ciekawie wyglądają :)
  U mnie wujek na zimę zabija wszystkie okna od zewnątrz deskami i ogromnymi śrubami. Drzwi ma podwójne,każde mają po 3 zamki, na dole,przy klamce i u góry. Na szczęście nigdy ich nie okradli,a dużo zlodzieji tam łazi

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne te puzzle. Ech sie Wam trafili nie wybredni złodzieje, ze nawet puzzle ukradli. Oby nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowne. Wspaniałe puzzle. Piękne są. Co do kradzieży! pierony jedne!!!

  OdpowiedzUsuń