środa, 3 września 2014

Byggoszcz Myślęcinek

Witajcie . Dziś pochodziłam sobie po lesie i miło spedzilam czas .Zdjęć  nie pokaże bo nie mam ale za to pokaże inne  piękne miejsce w jakim kiedyś byłam . Byłam kiedyś na jakiś warsztatach w Bydgoszczy i  Pojechaliśmy do pięknego parku , Fajną ciuchcią jechaliśmy .Byliśmy w karczmie kujawskiej . Ciekawe wnętrze .Zdjęcia pożyczone od koleżanki .Bardzo  ładny ten park  .Ciekawe rzeźby  były.Tam też pierwszy raz wsiadłam na konia .
Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy (LPKiW), również: Myślęcinek – największy park miejski w Polsce, liczący 830 hektarów powierzchni, usytuowany w północnej części Bydgoszczy, w odległości 5 km od ścisłego centrum miasta. Zwany jest potocznie "parkiem w Myślęcinku" od nazwy części miasta, w jakiej się znajduje.

Leśny Park Kultury i Wypoczynku jest dużym obszarem rekreacyjno-wypoczynkowym łączącym piękno natury z infrastrukturą, która pozwala na aktywny wypoczynek, relaks i uprawianie sportów wyczynowych.

12 komentarzy:

 1. Fajna wycieczka była :) Nieźle się prezentujesz na koniku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajna musiała być ta wycieczka, super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna wycieczka! A zazdroszczę tego konika- ja jeszcze nie próbowałam jazdy konnej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka super wycieczka, lubie takie wyjazdy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, byłaś w moim mieście, w Myślęcinku, jechałaś ciuchcią, po której zostało tylko wspomnienie- ja nie zdążyłam się nawet dobrze jej przyjrzeć :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne miejsce,miło spędzony czas. Ty jak zawsze uśmiechnięta. A na koniu wyglądasz wspaniale. Jak ryba w wodzie :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne miejsce - aż zazdroszczę mojej bydgoskiej znajomej.

  OdpowiedzUsuń