wtorek, 16 września 2014

Kalendarzyki

Witajcie . Dziękuję że tak licznie komentujecie moje posty. Dziś Pokaże wam co jeszcze znalazłam robiąc porządek w pokoju . Oto kalendarzyki , Takie reklamowe jak widać . Są  różne  miedzy innymi z banku,  z kiosku ruchu , z aptek ,reklamujące jakiś produkt  czy firmę.Tak się ich troszkę nazbierało .Różne rzeczy zbierałam .O troszke nawet o tym pisałam .http://basiapawlak.blogspot.com/2012/08/zbieractwo.htmlhttp://basiapawlak.blogspot.com/2013/05/kolekcja-kamieni.html http://basiapawlak.blogspot.com/2013/01/moja-kolekcja-muszli_30.html

13 komentarzy:

 1. To zbieractwo kiedyś spowoduje, że trzeba będzie mieszkanie zamienić na większe, bo jak tu się rozstać z takimi super pamiątkami :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anna ma rację ja też tak chomikuję ale w koncu do czegoś to używam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj! Basieńka! Toś Ty pokrewna dusza! :) Ze mnie też jest chomik niezłego rozmiaru. Chomikuję różnorodne przydasie, które potem wykorzystuję, ale nie zmienia to faktu, że zajmują miejsce, którego tak strasznie mi brak. Ale kolekcja, muszę to stwierdzić - IMPONUJĄCA.

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu, za niedługo nie będziesz mieć miejsca w szafkach :) Ja też tak chomikuję i najgorsze, że mój mąż też. Śmiejemy się, że gdybyśmy chcieli się przeprowadzić musielibyśmy wynajć dwa tiry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu- imponujący zbiorek kalendarzyków :) Kiedyś też zbierałam je i wizytówki; nazbierało się tego parę kilo, aż żal było wyrzucać, ale musiałam, bo zajmowało za dużo miejsca. Zostały mi karty telefoniczne, ale tych się nie pozbędę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, dużo ich, też różne rzeczy chomikuję, a mój mąż się śmieje, że wybuduje mi specjalny magazynek

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zbieram kubki, takie najzwyklejsze, dołączane do herbaty czy kawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, gratuluję wygranej w koszykowym candy u Ewy z bloga Ogród-Cardamking-Pasje. A ja zaraz pędzę na pocztę, żeby wysłać do Ciebie kartkę ze szkolnej wymianki w Misiowym Zakątku.

   Usuń
 8. Basiu- spieszę Tobie donieść... albo nie, sama zajrzyj na bloga Ewy :) :) :)
  http://ogrod-cardmaking-pasje.blogspot.com/2014/09/wyniki-candy.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Niezła kolekcja Basiu. Przydałby się jakiś album!
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gdyby nie chomikowanie takich "przydasi", to z czego by miały powstawać wszystkie cudeńka. Nowe kosztują słono, a ze starego, dzięki pomysłowości twórcy, jest coś unikalnego. Kolekcja tych kalendarzyków, spora. Wymyślisz bardzo sensowne ich zagospodarowanie.
  Gratuluję wygranego Candy u Ewy..

  '

  OdpowiedzUsuń
 11. Może zrób z nich mini album? Lubię takie albumy ze zbiorami np. znaczków, biletów itp.

  OdpowiedzUsuń