poniedziałek, 18 września 2017

poniedziałki z muszlami

Witajcie . Oto kolejne muszelki jakie dostałam .Ja  mam około  100 muszli . To jest bardzo mała kolekcja   Znalazłam taki mini artykuł .Ten to ma sporą kolekcje

Hobby, pasje są bardzo różnorodne. Wykonujemy je dlatego, że lubimy, że miło spędzamy przy tym czas. Jest to dla nas relaks, odskocznia od pracy, od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w jakiejś dziedzinie, nowych umiejętności lub może doskonalić już nabyte umiejętności. Czasami nasze hobby, pasja pozwalają nam na zarobek. Oczywiście dalej głównym celem hobby jest jednak przyjemność, która płynie z jego uprawiania.
Hobbyści często są pasjonatami jakieś nauki np. botaniki, zoologi, co wpływa na rozwój tych nauk, poprzez zainteresowania tych ludzi-hobbystów. Hobby bywają bardzo różne, są oklepane, które uprawia dość duża grupa ludzi, są tez hobby nietypowe, jak np. zbieranie muszelek.
Pan Krzysztof jest pasjonata, kolekcjonerem muszli. Ma ich bogatą kolekcję – ponad 1200 muszli. Najwięcej ma porcelanek, które wg Pana Krzysztofa są niezwykłe i najbardziej się nimi interesuje. Oprócz tego w jego kolekcji można znaleźć wiele szponatek, rozkolic i stożków. Pan Krzysztof zwiedza cały świat w poszukiwaniu przepięknych okazów muszli, których jeszcze nie ma w swojej kolekcji.Dużo czyta o muszlach, a od jakiegoś czasu nawet sam pisze artykuły na ten temat.

4 komentarze:

 1. Basieńko, piękne muszelki. Myślę, że Twoja kolekcja się jeszcze powiększy.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolejne fajne muszelki :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu! 100 szt. To jest duża kolekcja , Chciałabym taką mieć, Muszelki są bardzo ładne - Pozdrawiam Cię Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Być może i Twoja, wcale nie taka mała kolekcja jeszcze się powiększy.

  OdpowiedzUsuń