poniedziałek, 16 września 2019

Bardzo stare kartki

Witajcie Oto moje baaaaaaaardzo stare kartki . Jeszcze nie miałam bloga a ni komputerka wiec robiłam baaardzo recyklingowe z pocztówek  obrazków z pudelek  itp







8 komentarzy:

  1. Nieźle, sporo kartek tworzysz Basiu i to widać już od dawna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Basiu może stare, ale bardzo pomysłowe.
    Pozdrawiam serdecznie 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie sobie radziłaś Basiu.:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Podoba mi się ta z maską :) Pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Stare też zasługują na uwagę i swoje pięć minut.
    Uściski.

    OdpowiedzUsuń
  6. Piękne karteczki, nawet jeżeli są stare

    OdpowiedzUsuń
  7. Przepiękne są, do tego przechowują liczne wspomnienia. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń