piątek, 27 grudnia 2013

moja choinka i gwiazdki

Witam serdecznie . Bardzo dziękuje za świąteczne życzenia .Ja prawie do świąt coś tam plotłam robiłam .  Koleżanka poprosiła bym zrobiła jej kilka gwiazdek .Wybrała sobie kilka a reszta wisi na naszej choince .W tym roku nasza choinka jest inna jest tylko kilka bombek  i ozdób  kupnych a reszta to rzeczy które teraz lub kiedyś zrobiłam  oraz  rzeczy  jakie od was dostałam . A teraz mała  historia .To ze mama  czasami tak xschowa coś na prezent i potem dopiero świętach znajduję  to wiadomo ale teraz to nie wyjęła  prezentu  z torby  w jakie  wszystkie inne przyniosła . Jak były rozdawana to się pyta  do siostrzeńca a ty masz ten prezent. On nie  zwrócił uwagi  bo był mikołajem tylko siostra dzwoniąc na drugi dzień się zapytała bo słyszała jak mama mówiła . Tak wiec jeden prezent  czeka u nas .

13 komentarzy:

 1. Pięknie ozdobiona choinka:) Wspaniale, że ozdobiona właśnie własnoręcznymi ozdobami:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie przybrałaś choinkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Choinka prezentuje się bardzo ładnie. Fajna przygoda z tym prezentem - takie wydarzenia długo się pamięta! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ręczne ozdoby są najpiękniejsze:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bywa i tak, Basiu, że o prezentach Mikołajów się nie pamięta... Najpiękniejsze ozdoby to te, które od serca pochodzą i przez nie są zrobione :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna choineczka Basiu:) Pamiętam jak rok temu wygrałaś u mnie w rozdawajce i uszykowałam Ci zestaw gwiazdek z papierowej wikliny, ale wolałaś scrapki- prezencik był już zapakowany do wysyłki i tylko dołożyłam wycięte elementy- miałam wtedy wrażenie że nie interesuje Cie papierowa wiklina, ale chyba dzięki temu zdarzeniu Twój talent w tej dziedzinie mógł się rozwinąć co teraz możemy podziwiać:) Bardzo się cieszę:]]]]]]]

  OdpowiedzUsuń
 7. Choineczka jak się patrzy :) Gwiazdki urocze :)
  Pozdrawiam - Iwona.

  OdpowiedzUsuń