środa, 3 maja 2017

Kartki dla mężczyzn

Witajcie Oto dwie  męskie karteczki jakiś czas temu już dane  .W pierwszej wykorzystałam  tekturę falistą. Dodałam takiego mojego kwiatka i dałam koledze słabo widzącemu . Druga kartka z której nie jestem zadowolona jest dla niewidomego. Miałam takie tekturowe pozostałości po wyjęciu  konia. Połamały mi się i pogubiłam wiec   taki nie kompletny  niby kontór konia tylko jest  .Najbardziej nie jestem zadowolona ze widać klej . Dopiero na zdjęciu zobaczyłam jak  niestarannie jest i klej widać . No trudno .


8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe kartki. Pomysł z konturem konia jest świetny, a klejem się nie przejmuj - w rękodziele jak najbardziej dopuszczalne są drobne niedoskonałości, to je różni od fabrycznej sztampy.
  Uściski, Basiu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że Twoje pomysły z wykorzystaniem nawet tzw. odpadków są super. Kontur konia jest ok i pewnie daje się też pomacać, bo jest z tekturki. Świetnie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie się prezentują :) Stonowane kolory ciekawie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu, Gosia ma rację, że właśnie w niedoskonałości rękodzieła tkwi jego piękno, a nie w sztampowych fabrykatach...

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz Basiu fajne pomysły na kartki, a to wykorzystanie tekturki po koniu, to dopiero fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Basiu! Wcale nie musisz się przejmować że coś Ci brakuję, Bo wstawiłaś w to miejsce kwiatka i wygląda to tak jak by było zamierzone,Obie karteczki są piękne - Gorąco Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Basiu jest super, kontury konia są rewelacyjnym pomysłem
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pod wrażeniem Twojej recyklingowej kreatywności :-)

  OdpowiedzUsuń