niedziela, 5 kwietnia 2020

Co jest za komodą

Witajcie . Moje wielkie porządki powiedzmy że sąskończone .Czyli że moge na nowo bałaganić he  he .Oto chyba ostani post o "skarbach " jakie odkrywam .Co jest za komodą .Za komodą stoi półka co kiedyś wisiała na ścianie . A co na niej jest . " Skarby " jakich szkoda mi wyrzucać .Oto kasety magnetofonowe i video . Juz nie mam ani video ani na kasety  ale szkoda mi ich wyrzucić Tak więc stoją sobie i nie przeszkadzają . A teraz cos do śmiechu . Bo śmiech to zdrowie zwłaszcza w tym trudnym czasie . Chciałam zrobić zdjęcie a tu co to?/ Chyba aparat zapsuty zamglony obiektyw czy co . No nie teraz kiedy lepiej nie wychodzić zespół mi się . He he  a to okazało się że do obiektywu przykleiło sie takie oto malutkie serduszko .Ha ha6 komentarzy:

 1. Oj, pamiętam te kasety.
  Serduszko spłatało Ci figla, Basiu.
  Miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też lubię gromadzić różne "skarby". Żal mi ich wyrzucić, a przecież dom czy mieszkanie nie jest z gumy.
  Basiu, dziękuję za komentarz. Teraz znowu mogę bywać u Ciebie. Coś mnie zaślepiło i usunęłam wszystkie adresy blogowe.
  Dużo zdrowia dla Ciebie i Mamy.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy to było, kasety... :) Fajne skarby znajdujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja Basiu kaset już nie mam. Przegrałam na płyty wszystkie utrwalone i ważne dla mnie zdarzenia, które na nich były. Okazało się, że niektóre kasety były już w złym stanie, bo podobno gdy leżą nieużywane rozmagnesowują się... czy coś w tym stylu. Radzę zrobić to samo:) Szkoda stracić filmy, bo to fajna pamiątka.
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mam jeszcze takie skarby :) A serduszko całkiem rozrywkowe, żeby takiego psikusa zrobić :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Spore zasoby u Ciebie Basiu.:) Ja jeszcze mam wieżę na kasety i wideo. Może trochę zabytek, ale jeszcze sprawne.:) Serduszko figlarne, zrobiło Ci psikusa, ale dobrze, że tylko tak się skończyło. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń